Rasmus Jakobsen

Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transition.nu

Line Nørmark

Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transition.nu

Malene Køster Lasthein

Områdeansvarlig cirkulær økonomi
Telefon: 5362 6540
e-mail: mkl@transition.nu

Nicolaj Bøgh

Civilingeniør
Telefon: 2621 5676
e-mail: nicolaj@transition.nu

Luise Møller Johansen

Energiantropolog
Telefon: 5190 9752
e-mail: luise@transition.nu

Anne Kathrine Jensen

Civilingeniør
Telefon: 4940 3772
e-mail: anne@transition.nu

Malene Aaby

Civilingeniør
Telefon: 2984 0800
e-mail: maa@transition.nu

Julie Skov

Bygningsingeniør
Telefon: 6147 1746
e-mail: julie@transition.nu

Emilie Madvig Hansen

Antropolog
Telefon: 5192 0102
e-mail: emilie@transition.nu

Mathias Selchau Majlund

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 3026 1334
e-mail: mathias@transition.nu

Alberte Laursen Rothenborg

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 2483 9203
e-mail: alberte@transition.nu

Jonas Mølgaard

Energirådgiver
Telefon: 2984 2015
e-mail: jonas@transition.nu

Claus Lolk

Energirådgiver
Telefon: 4940 8130
e-mail: claus@transition.nu

Martin Bech Roesdahl

Bygningsingeniør
Telefon: 6131 9795
e-mail: martin@transition.nu

Asser Simon Chræmmer Jørgensen

Rådgiver inden for bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 2970 2527
e-mail: asser@transition.nu

Martin Svidt Pej

Maskinmester
e-mail: msp@transition.nu

Lukas Blander Enevoldsen

Bygningsingeniør
e-mail: lukas@transition.nu

Amalie Gorm Terkildsen

Juniorkonsulent
e-mail: amalie@transition.nu

Mathias Reedtz Jørgensen

IT-supporter
e-mail: mrj@transition.nu

Sune Simonsen

Økonomi- og administrationsansvarlig
e-mail: sune@transition.nu

Gustav Ebbesen

Teknoantropolog – Praktikant
e-mail: gustav@transition.nu

Therese Thim

Energiantropologi og kommunikation
e-mail: therese@transition.nu

Esther Kerrn-Jespersen

Ingeniørstuderende
e-mail: esther@transition.nu

Natasja Weber Schulz

Ingeniørstuderende
e-mail: nws@transition.nu

Louise Ellegaard Fich

Studerende MSc Climate change
e-mail: lef@transition.nu

Tobias Sielemann Hansen

Studerende; energiteknologi
e-mail: tsh@transition.nu

Thea Lyngvad

Studerende
e-mail: thea@transition.nu