Rasmus Jakobsen

Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transition.nu

Line Nørmark

Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transition.nu

Malene Køster Lasthein

Chef for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 5362 6540
e-mail: malene@transition.nu

Nicolaj Bøgh

Chef for Energi og Indeklima
Telefon: 2621 5676
e-mail: nicolaj@transition.nu

Sune Simonsen

Økonomichef
Telefon: 2479 7819
e-mail: sune@transition.nu

Luise Møller Johansen

Rådgiver, Antropologi og Adfærdsdesign
Telefon: 5190 9752
e-mail: luise@transition.nu

Anne Kathrine Jensen

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 4940 3772
e-mail: anne@transition.nu

Julie Skov

Rådgiver, Livscyklusvurdering og Bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 6147 1746
e-mail: julie@transition.nu

Malene Aaby

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 2984 0800
e-mail: maa@transition.nu

Emilie Madvig Hansen

Rådgiver, Antropologi og Adfærdsdesign
Telefon: 5192 0102
e-mail: emilie@transition.nu

Mathias Selchau Majlund

Rådgiver, Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 3026 1334
e-mail: mathias@transition.nu

Jonas Mølgaard

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 2984 2015
e-mail: jonas@transition.nu

Martin Svidt Pej

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 3048 7357
e-mail: msp@transition.nu

Lukas Blander Enevoldsen

Rådgiver, Livscyklusvurdering og Bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 3028 8142
e-mail: lukas@transition.nu

Kristoffer Slottved

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 2383 1532
e-mail: kristoffer@transition.nu

Bjarne Dalgaard

Rådgiver, Energi og Indeklima
Telefon: 6174 7168
e-mail: bjarne@transition.nu

Annika Nørgaard Karmann

Rådgiver, Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 6175 5643
e-mail: annika@transition.nu

Renato Ezban

Rådgiver, Energi og Indeklima
e-mail: renato@transition.nu

Stefan Mechlenborg

Rådgiver, Bæredygtighed og Kommunikation
Telefon: 6148 4339
e-mail: smk@transition.nu

Lasse Langstrup

Rådgiver, Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 6133 9164
e-mail: lasse@transition.nu

Asger Fihl Simonsen

Rådgiver, Antropologi og Adfærdsdesign
Telefon: 6177 5161
e-mail: afs@transition.nu

Mikkel Beyer Mogensen

Rådgiver, Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 6147 8315
e-mail: mikkel@transition.nu

Louise Ellegaard Fich

Rådgiver, Energi og Indeklima
e-mail: lef@transition.nu

Mathias Reedtz Jørgensen

IT-supporter
e-mail: mrj@transition.nu

Therese Thim

Studentermedhjælper, Energiantropologi og Kommunikation
e-mail: therese@transition.nu

Natasja Weber Schulz

Studentermedhjælper, Civilingeniør, Energi og Indeklima
e-mail: nws@transition.nu

Tobias Sielemann Hansen

Studentermedhjælper, Energiteknolog
e-mail: tsh@transition.nu

Ronja Scherfig

Studentermedhjælper, Teknoantropologi
e-mail: ronja@transition.nu

Julie Andersen

Studentermedhjælper, By-, Energi- og Miljøplanlægning
e-mail: ja@transition.nu

Mikael Christenen

Studentermedhjælper, Energiteknolog
e-mail: michael@transition.nu

Lotte Louise Pedersen

Studentermedhjælper, Civilingeniør, Energi og Indeklima
e-mail: lotte@transition.nu

Astrid Lange

Studentermedhjælper, Civilingeniør, Stud.scient.pol.
e-mail: Astrid@transition.nu

Freja Schov

Studentermedhjælper, Sustainable Design
e-mail: freja@transition.nu

Anna Hessellund Diedrichsen

Studentermedhjælper, Design og Innovation
e-mail: anna@transition.nu

Dan Næsgaard Andersen

Studentermedhjælper, Energiteknolog
e-mail: dan@transition.nu

Martin Andersen

Studentermedhjælper, Energiteknolog
e-mail: man@transition.nu

Johanne Asta Madsen

Studentermedhjælper, Sustainable Design
e-mail: johanne@transition.nu

Kristine Sofie Holse Hansen

Studentermedhjælper, Civilingeniør, Energi og Indeklima
e-mail: ksh@transition.nu

Gustav Stridbaek

Studentermedhjælper, Maskinmester, Energi og Indeklima
e-mail: gst@transition.nu

Maria Kjær Enemark

Studentermedhjælper, Antropologi og Adfærdsdesign
e-mail: mke@transition.nu