Rasmus Jakobsen

Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transition.nu

Line Nørmark

Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transition.nu

Malene Køster Lasthein

Chef for bæredygtighed og strategi
Telefon: 5362 6540
e-mail: malene@transition.nu

Nicolaj Bøgh

Områdeansvarlig indeklima
Telefon: 2621 5676
e-mail: nicolaj@transition.nu

Sune Simonsen

Økonomichef
Telefon: 2479 7819
e-mail: sune@transition.nu

Luise Møller Johansen

Energiantropolog
Telefon: 5190 9752
e-mail: luise@transition.nu

Anne Kathrine Jensen

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 4940 3772
e-mail: anne@transition.nu

Julie Skov

Rådgiver livscyklusvurdering og bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 6147 1746
e-mail: julie@transition.nu

Malene Aaby

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 2984 0800
e-mail: maa@transition.nu

Emilie Madvig Hansen

Energiantropolog
Telefon: 5192 0102
e-mail: emilie@transition.nu

Mathias Selchau Majlund

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 3026 1334
e-mail: mathias@transition.nu

Alberte Laursen Rothenborg

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 2483 9203
e-mail: alberte@transition.nu

Jonas Mølgaard

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 2984 2015
e-mail: jonas@transition.nu

Asser Simon Chræmmer Jørgensen

Rådgiver livscyklusvurdering og bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 2970 2527
e-mail: asser@transition.nu

Martin Svidt Pej

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 3048 7357
e-mail: msp@transition.nu

Lukas Blander Enevoldsen

Rådgiver livscyklusvurdering og bæredygtighed i byggeriet
Telefon: 3028 8142
e-mail: lukas@transition.nu

Kristoffer Slottved

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 2383 1532
e-mail: kristoffer@transition.nu

Kathrine Rasmussen

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 6175 7647
e-mail: kathrine@transition.nu

Bjarne Dalgaard

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
Telefon: 6174 7168
e-mail: bjarne@transition.nu

Annika Nørgaard Karmann

Rådgiver inden for Bæredygtighed og Strategi
Telefon: 6175 5643
e-mail: annika@transition.nu

Lotte Louise Pedersen

Rådgiver inden for Energi og indeklima
Telefon: +45 6175 2258
e-mail: lotte@transition.nu

Renato Ezban

Rådgiver inden for Energi og Indeklima
e-mail: renato@transition.nu

Mathias Reedtz Jørgensen

IT-supporter
e-mail: mrj@transition.nu

Magnus Storgaard

Studentermedhjælper, bæredygtigt design

e-mail: magnus@transition.nu

Gustav Ebbesen

Studentermedhjælper, teknoantropologi
e-mail: gustav@transition.nu

Louise Ellegaard Fich

Studermedhjælper, MSc Climate change
e-mail: lef@transition.nu

Therese Thim

Studentermedhjælper, energiantropologi og kommunikation
e-mail: therese@transition.nu

Natasja Weber Schulz

Studentermedhjælper, Cand.polyt; energi og indeklima
e-mail: nws@transition.nu

Tobias Sielemann Hansen

Studentermedhjælper, energiteknolog
e-mail: tsh@transition.nu

Amalie Gorm Terkildsen

Studentermedhjælper, kommunikation og retorik
e-mail: amalie@transition.nu

Ronja Scherfig

Studentermedhjælper, teknoantropologi
e-mail: ronja@transition.nu

Julie Andersen

Studentermedhjælper, By-, energi- og miljøplanlægning
e-mail: ja@transition.nu

Hannes Boman

Studentermedhjælper, energiteknolog
e-mail: hannes@transition.nu

Mikael Christenen

Studentermedhjælper, energiteknolog
e-mail: michael@transition.nu

Astrid Lange

Studentermedhjælper, Studerende cand.scient.pol
e-mail: Astrid@transition.nu

Rasmus Vels Pedersen

Studentermedhjælper, teknoantropologi
e-mail: rvp@transition.nu

Freja Schov

Studentermedhjælper
e-mail: freja@transition.nu

Anna Diedrichsen

Studentermedhjælper
e-mail: anna@transition.nu