Rasmus Jakobsen

Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transition.nu

Line Nørmark

Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transition.nu

Malene Køster Lasthein

Områdeansvarlig cirkulær økonomi
Telefon: 5362 6540
e-mail: mkl@transition.nu

Nicolaj Bøgh

Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 2621 5676
e-mail: nicolaj@transition.nu

Luise Møller Johansen

Energiantropolog
Telefon: 5190 9752
e-mail: luise@transition.nu

Kathrine Brejnrod

Civilingeniør & Energirådgiver (på barsel)
Telefon: 4290 9323
e-mail: kathrine@transition.nu

Andreas Ladefoged Bøgh

Maskinmester
Telefon: 3026 6407
e-mail: andreas@transition.nu

Anne Kathrine Jensen

Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 4940 3772
e-mail: anne@transition.nu

Malene Aaby

Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 2984 0800
e-mail: maa@transition.nu

Christian Mandrup

Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 4181 7164
e-mail: cbm@transition.nu

Dina Bekkevold Lingås

Rådgiver i cirkulær økonomi, MSc
Telefon: 5224 0540
e-mail: dbl@transition.nu

Sune Simonsen

Direktionsassistent
e-mail: sune@transition.nu

Nicolai Juul

Ingeniørstuderende
e-mail: nicolai@transition.nu

Julie Skov

Ingeniørstuderende
e-mail: julie@transition.nu

Lukas Blander Enevoldsen

Ingeniørstuderende
e-mail: lukas@transition.nu

Therese Thim

Energiantropologi og kommunikation
e-mail: therese@transition.nu

Emilie Madvig

Energiantropologi
e-mail: emilie@transition.nu

Christian Bager

Energiantropologi
e-mail: cbj@transition.nu

Sabina Tang Drenck

Ingeniørstuderende
e-mail: sabina@transition.nu

Lasse Kristensen

Ingeniørstuderende
e-mail: lkr@transition.nu

Emma Smidt

Ingeniørstuderende
e-mail: emma@transition.nu

Dig?